NACZEPOMANIA 2018
11/06/2018

W dniach 7 - 8.06, jako Nijhof-Wassink oraz Nowa Lease, mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu plenerowym - NACZEPOMANIA 2018.
Dwudniowe spotkanie skupiło w Łodzi producentów naczep, pojazdów ciężarowych, producentów osprzętu do "ciężkich" pojazdów, jak również firmy oferujące usługi wspomagające sektor transportu ciężarowego.
Przy pięknej słonecznej pogodzie, miliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami z rejonu centralnej Polski i w plenerowym klimacie wymienić opinie produktowe oraz podyskutować w tematyce transportu ciężarowego.

Te dwa dni to również okazja zaprezentowania naszych modeli, w tym konkretnym przypadku ciągnika siodłowego / model FH Globetrotter 500KM oraz samochodu ciężarowego / model FMX TRIDEM z zabudową KH KIPPER.
Właściciele firm transportowych, jak również sami kierowcy, mieli okazję w jednym miejscu zobaczyć i „dotknąć” poszczególne modele kilku marek, a tym samym przekonać się o oryginalności rozwiązań stosowanych przez Volvo, tak w ciągnikach siodłowych jak i samochodach ciężarowych.

Mamy nadzieję, iż w niedługim czasie uda się pozytywnie zakończyć podjęte podczas imprezy rozmowy handlowe, a kolejne piękne pojazdy ciężarowe Volvo wyjadą na europejskie drogi.
Tym samym serdecznie dziękujemy Klientom za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy do oddziałów Nijhof-Wassink.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Administrator Danych Nijhof-Wassink SP. z o.o., ul.Holenderska 3, 99-300 Kutno, informuje, że dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą wyłącznie dla celów kontaktu i odpowiedzi na zadane pytanie.
Bez odrębnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz.922 ze zm.).
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwa realizacja celu, o którym mowa powyżej. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana. Cofnięcie zgody, żądanie zaprzestania przetwarzania danych osobowych powinny być skierowane na adres email : rodo@nijwa.com.pl
x