Volvo Driver Challenge 2018
20/04/2018

W dniu 13 kwietnia w oddziale Nijhof-Wassink w Tarnowie Podgórnym odbyły się eliminacje Volvo Driver Challenge 2018.

W konkursie wzięło udział 16 stu kierowców z różnych firm. Konkurs był przeprowadzony na pojazdach Volvo FH 4×2 500 KM z naczepami typu firanka.
Oprócz konkursu paliwowego na placu można było znaleźć stoiska m.in :
– z pojazdami z kampanii 4POLAND
– z pojazdami DEMO, które obecnie są użytkowane w ramach jazd testowych dla klientów,
– z pojazdami z Centrum Samochodów Używanych Nijhof- Wassink z Kutna ,

Dodatkowo na placu można było obejrzeć maszyny budowlane Volvo. Klienci odwiedzający nas w tym dniu mieli również udostępniony dostęp do interaktywnego symulatora ciągnika Volvo oraz do testu Stewarda , który odbywał się na ciągniku Volvo FH. Dla osób chcących zaspokoić głód w czasie imprezy mieliśmy do dyspozycji FOOD TRUCK z pysznymi sandwichami i burgerami 🙂

Dziękujemy za liczne przybycie i do zobaczenia na kolejnej imprezie !!!

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Administrator Danych Nijhof-Wassink SP. z o.o., ul.Holenderska 3, 99-300 Kutno, informuje, że dane osobowe ujawnione w powyższym formularzu kontaktowym przetwarzane będą wyłącznie dla celów kontaktu i odpowiedzi na zadane pytanie.
Bez odrębnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz.922 ze zm.).
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże bez ich podania nie jest możliwa realizacja celu, o którym mowa powyżej. Udzielona zgoda w każdym czasie może być odwołana. Cofnięcie zgody, żądanie zaprzestania przetwarzania danych osobowych powinny być skierowane na adres email : rodo@nijwa.com.pl
x