Aktualności

Zobacz, co u nas słychać. W tej części dzielimy się aktualnościami z życia naszej firmy.

Optifuel Challenge 2019: 25 najlepszych kierowców w międzynarodowym finale

Międzynarodowy Finał 5 edycji Optifuel Challenge, konkursu jazdy ekonomicznej odbędzie

Nijhof-Wassink nagrodzony przez KPSPD

W piątek 6 września, wspólnie z markami Renault Trucks oraz Volvo, uczestniczyliśmy w obchodach Jubileuszu 25-lecia Kujawsko-Pomorskiego Stowarzyszenia Przewoźników Drogowych……

07/08/2019

Wspólne kibicowanie na Grand Prix Węgier

W dniach 2-5 sierpnia odbył się wyjazd dla Klientów Nowa Lease. Zaproszeni Goście, wraz z przedstawicielami Nijhof-Wassink udali się do stolicy Węgier, Budapesztu. Uczestnicy wycieczki mieli okazję zwiedzić Budapeszt, poznać jego historię oraz skosztować lokalnych potraw podczas kolacji w węgierskiej restauracji. Zwieńczeniem weekendowego wyjazdu był wyjazd na tor Hungaroring, na którym miało miejsce Grand Prix Formuły 1 z udziałem Roberta Kubicy. Wyścig dostarczył wielu niezapomnianych wrażeń, a ubrani w jednakowe koszulki uczestnicy wyjazdu wspólnie dopingowali polskiego kierowcę. Dziękujemy wszystkim Gościom za udział w wyjeździe i zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia!
Więcej

08/07/2019

Zaprojektuj oklejenie Volvo FH – konkurs Volvo Trucks Polska

Z okazji 25-lecia Volvo FH, na profilu facebookowym Volvo Trucks – Polska ruszył wyjątkowy konkurs artystyczny na projekt oklejenia Volvo FH. Zwycięski projekt zostanie wykonany i zaprezentowany podczas imprezy Volvo Experience Day 30 sierpnia na Torze Jastrząb. To nie lada gratka dla wszystkich fanów marki oraz flagowego modelu Volvo Trucks. Po więcej informacji zapraszamy na polski fanpage Volvo Trucks. Trzymamy…
Więcej

05/07/2019

Volvo FH zasilane gazem LNG

Dnia 3 lipca w Matuszewie k. Śremu zorganizowaliśmy spotkanie przedstawiające pojazd Volvo FH zasilany gazem LNG. Spotkanie miało na celu prezentację pojazdu, stacji tankowania gazu CNG oraz LNG w tym także pokaz tankowania Volvo LNG.
Więcej

26/06/2019

Zmiana godzin pracy w sezonie letnim

Uprzejmie informujemy, że w sezonie letnim (1.07.2019-31.08.2019) nasze serwisy będą dostępne dla Państwa w godzinach: - poniedziałek-piątek: 08:00 - 16:30 - sobota: 07:00 - 15:00
Więcej

14/06/2019

Auto serwisowe dla autobusów hybrydowych i elektrycznych już gotowe!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, poprawiamy mobilność naszego serwisu. Przedstawiamy specjalny bus serwisowy, przystosowany do naprawy autobusów hybrydowych oraz elektrycznych, których coraz więcej pojawia się na ulicach naszych miast. Pojazd znajduje się w oddziale Nijhof-Wassink w Nowej Wsi Wielkiej.
Więcej

07/06/2019

25 lat Volvo FH

W dniu 5 czerwca mieliśmy okazję spotkać się z Klientami prezentując kampanię 25 Volvo Trucks w Polsce oraz kampanię PRESTIGE.
Więcej

22/05/2019

DRIVE AHEAD

W dniach 15-17 maja zespół Działu Sprzedaży Nijhof-Wassink obu marek miał przyjemność uczestniczyć w sympozjum "Drive Ahead", organizowanym przez Volvo Trucks Polska.
Więcej

09/05/2019

Volvo FH XXL – wielki powrót

Najwyższa kabina sypialna z dodatkowym przedłużeniem - Globetrotter XXL wraca po 5 latach do oferty Volvo. Będzie w nią można wyposażyć modele FH oraz FH16. Kabina została zaprojektowana z myślą o zwiększeniu komfortu kierowcy zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.
Więcej

09/04/2019

Kup Volvo FH 500 KM w leasingu Nowa Lease i wyjedź na Grand Prix Węgier

Czas na wielkie sportowe emocje! Zobacz na własne oczy wyścig królowej sportu motorowego – Formuły 1 – i z trybuny Gold wspieraj polskiego mistrza w walce z najlepszymi kierowcami na świecie. Trzydniowy wyjazd zostanie zwieńczony wspólnym kibicowaniem podczas Grand Prix Węgier 4 sierpnia 2019 r. 
Więcej

04/04/2019

Dnia 1 kwietnia 2019 roku zmarł Harman Nijhof

Harman Nijhof, współtwórca Nijhof-Wassink Groep, zmarł dnia 1 kwietnia 2019 roku w wieku 82 lat.  Harman był pełnym pasji, inspirującym przedsiębiorcą, przepełnionym ogromną miłością do swojej pracy. Jego podejście do dyscypliny, wywiązywania się z zadań i czystości zasad wyniosły wysoko nasze przedsiębiorstwa. Rodzina Nijhof-Wassink, z odejściem Harmana, traci wielkiego inspiratora, wizjonera i ambasadora.  Rodzinie, bliskim i współpracownikom składamy wyrazy szczerego wsparcia w tych trudnych chwilach.
Więcej

11/03/2019

Nowe Volvo FH I-Save już dostępne!

W dniu 11 marca do oferty Volvo Trucks wprowadzona została nowa wersja Volvo FH z technologią I-Save. Jest to rozwiązanie pozwalające obniżyć koszt spalanego paliwa nawet o 7% w przewozach długodystansowych. Wszystko to dzięki zastosowaniu nowego silnika D13TC oraz zmodernizowaniu funkcji oszczędzania paliwa. Nowy silnik jest najbardziej ekonomicznym z dotychczasowych silników Volvo przeznaczonych do transportów długodystansowych. Dostępny jest on w dwóch wariantach - 460 oraz 500 koni mechanicznych. Skrót TC odnosi się za to do modułu Turbo Compound -  dodatkowej turbiny przy układzie wydechowym.
Więcej

04/02/2019

Nowość – pojazd zastępczy dla Klientów serwisów Nijhof-Wassink

Naprawa powypadkowa? Potrzeba zapewnienia ciągłości realizacji zleceń? Skorzystaj z zastępczego ciągnika siodłowego Volvo FH. W serwisach Nijhof-Wassink wiemy, jak ważny w Twoim biznesie jest czas i dostępność pojazdu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, wprowadziliśmy do oferty pojazd zastępczy, który można wykorzystać w przypadku dłuższej naprawy w serwisie. Rozwiązanie to pozwoli Tobie pracować, mimo wyłączenia z ruchu własnego ciągnika. Możesz skorzystać z niego przez cały czas trwania naprawy lub tylko przez kilka dni - wybór należy do Ciebie. Zastępczy pojazd wyposażony jest w czytniki opłat autostradowych pozwalające na zdalną rejestrację opłat na terenie Polski, Niemiec, Czech, Francji, Portugalii, Hiszpanii i Belgii wraz z tunelem Liefkenshoek.
Więcej

18/01/2019

Dealer of The Year 2018

Z radością informujemy, że nasz serwis Volvo, Nijhof-Wassink Rzgów został nagrodzony otrzymując tytuł „Dealer of The Year 2018” w kategorii najlepszy serwis naprawiający. Nagrodę z rąk Michała Proca odebrał kierownik serwisu w Rzgowie – Witold Hetman. Nagroda jest uznaniem sprawnej, rzetelnej i fachowej awaryjnej naprawy pojazdów. Ponadto, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Sebastian Maciejewski -  Specjalista ds. Sprzedaży z naszego oddziału w Rzgowie został zwycięzcą w kategorii: Sprzedaż nowych pojazdów sieci agencyjnej Volvo Trucks w roku 2018. I nie jest to łut szczęścia ani przypadek, ponieważ Sebastian świętował takie wyróżnienie również w roku 2016. Cezary Znyk – Specjalista ds. Sprzedaży Kontraktów Serwisowych również nie spoczął na laurach i ponownie odebrał statuetkę za najlepszą sprzedaż kontraktów serwisowych. Niniejszym składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym. Dobra robota Panowie !
Więcej

28/12/2018

Nowa odsłona serwisu w Karskach już w lutym 2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nieustannie staramy się poprawić dostępność serwisu i skrócić czas oczekiwania na naprawy. Już w połowie lutego oddamy do Państwa dyspozycji rozbudowany serwis w Karskach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Dodatkowe stanowiska serwisowe będą zawierały: przejezdny kanał naprawczy z dwoma mobilnymi podnośnikami i stanowisko do napraw powypadkowych JOSAM, przeznaczone do prostowania ram i kabin pojazdów. Trzecie stanowisko to myjnia wewnętrzna, wraz z miejscem przygotowania nowych pojazdów przed dostawą do Klientów. Wiemy jak ważny jest dla Państwa sprawny, dobrze zlokalizowany serwis. Dlatego już planujemy modernizacje kolejnych naszych serwisów, a także inwestycje w nowych lokalizacjach. Zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji z rozbudowy w Karskach.
Więcej

17/12/2018

Zmiana warty w Zarządzie Grupy Nijhof-Wassink

Wraz z początkiem nowego roku Albert Hendrikse, członek Zarządu Grupy Nijhof-Wassink, przechodzi na zasłużoną emeryturę po 13 latach spędzonych w firmie. To dobra okazja, by spojrzeć jak w tym czasie zmieniła się nasza firma, a także jakie wyzwania stoją przed nami w przyszłości. Albert rozpoczął pracę dla Nijhof-Wassink w 2005 roku, gdy Grupa zatrudniała 500 pracowników. Na koniec roku 2018 będzie nas razem już ponad 1150 osób, co jest zasługą również jego działań. Cała branża w tym czasie bardzo się rozwinęła. Pomimo przejścia na emeryturę, Albert pozostanie dalej blisko firmy jako jej doradca. Cieszymy się, że jego pomysły dalej będą pomagały nam się rozwijać. Wsparcie Alberta Hendrikse będzie niezwykle ważne. Jego motto to: "Sukces osiągamy wszyscy razem”. Zorientowanie na pracowników oraz Klientów Nijhof-Wassink to jedna z wartości, które są dla nas najważniejsze. Stale troszczymy się, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, przywiązując również wielką wagę do bezpieczeństwa. Albert Hendrikse zwraca również uwagę na wyzwania, jakim będziemy musieli sprostać najbliższych latach. Zaliczyć do nich możemy konieczność dostosowania warsztatów do wymogów paliwa LNG, które będzie coraz popularniejsze ze względu na zaostrzające się normy ekologiczne dla pojazdów ciężarowych. Konieczne również będzie dalsze inwestowanie w działy IT i HR: “Tak naprawdę te dwa filary, nierozerwalnie związane z pożądaną jakością, całkowicie odmieniły naszą organizację” - przyznaje Albert Hendrikse. Przyszłość wymaga od nas ciągłego rozwoju, jednak czujemy się przygotowani do nadchodzących zmian, szczególnie z takim doradcą jak Albert. Dziękujemy Ci za te 13 lat i życzymy wszystkiego dobrego na emeryturze!
Więcej

20/08/2018

Rozbudowa serwisu w Karskach

Od otwarcia w 2013 roku notujemy ciągły wzrost zapotrzebowania na usługi serwisu w Karskach koło Ostrowa Wlkp. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom Klientów postanowiliśmy więc poprawić dostępność tego serwisu poprzez jego rozbudowę. Do końca bieżącego roku zostaną uruchomione trzy dodatkowe przejazdowe stanowiska naprawcze. W tym powstanie stanowisko Josam do prostowania ram i kabin oraz wewnętrzna myjnia.
Więcej

24/07/2018

Herman i Jenny Nijhof – Diamentowa Para !

W ubiegłym tygodniu w Kutnie gościliśmy rodzinę Państwa Nijhof. Herman obchodził swoje osiemdziesiąte drugie urodziny, a wraz ze swoją żoną Jenny świętowali sześćdziesiątą rocznicę ślubu.
Więcej

11/06/2018

NACZEPOMANIA 2018

W dniach 7 - 8.06, jako Nijhof-Wassink oraz Nowa Lease, mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu plenerowym - NACZEPOMANIA 2018. Dwudniowe spotkanie skupiło w Łodzi producentów naczep, pojazdów ciężarowych, producentów osprzętu do "ciężkich" pojazdów, jak również firmy oferujące usługi wspomagające sektor transportu ciężarowego. Przy pięknej słonecznej pogodzie, miliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami z rejonu centralnej Polski i w plenerowym klimacie wymienić opinie produktowe oraz podyskutować w tematyce transportu ciężarowego.
Więcej

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x