Aktualności

Zobacz, co u nas słychać. W tej części dzielimy się aktualnościami z życia naszej firmy.

Nowość – pojazd zastępczy dla Klientów serwisów Nijhof-Wassink

Naprawa powypadkowa? Potrzeba zapewnienia ciągłości realizacji zleceń? Skorzystaj z zastępczego ciągnika siodłowego Volvo FH. W serwisach Nijhof-Wassink wiemy, jak ważny……

Dealer of The Year 2018

Z radością informujemy, że nasz serwis Volvo, Nijhof-Wassink Rzgów został nagrodzony otrzymując tytuł „Dealer of The Year 2018” w kategorii……

28/12/2018

Nowa odsłona serwisu w Karskach już w lutym 2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, nieustannie staramy się poprawić dostępność serwisu i skrócić czas oczekiwania na naprawy. Już w połowie lutego oddamy do Państwa dyspozycji rozbudowany serwis w Karskach koło Ostrowa Wielkopolskiego. Dodatkowe stanowiska serwisowe będą zawierały: przejezdny kanał naprawczy z dwoma mobilnymi podnośnikami i stanowisko do napraw powypadkowych JOSAM, przeznaczone do prostowania ram i kabin pojazdów. Trzecie stanowisko to myjnia wewnętrzna, wraz z miejscem przygotowania nowych pojazdów przed dostawą do Klientów. Wiemy jak ważny jest dla Państwa sprawny, dobrze zlokalizowany serwis. Dlatego już planujemy modernizacje kolejnych naszych serwisów, a także inwestycje w nowych lokalizacjach. Zapraszamy do sprawdzenia fotorelacji z rozbudowy w Karskach.
Więcej

17/12/2018

Zmiana warty w Zarządzie Grupy Nijhof-Wassink

Wraz z początkiem nowego roku Albert Hendrikse, członek Zarządu Grupy Nijhof-Wassink, przechodzi na zasłużoną emeryturę po 13 latach spędzonych w firmie. To dobra okazja, by spojrzeć jak w tym czasie zmieniła się nasza firma, a także jakie wyzwania stoją przed nami w przyszłości. Albert rozpoczął pracę dla Nijhof-Wassink w 2005 roku, gdy Grupa zatrudniała 500 pracowników. Na koniec roku 2018 będzie nas razem już ponad 1150 osób, co jest zasługą również jego działań. Cała branża w tym czasie bardzo się rozwinęła. Pomimo przejścia na emeryturę, Albert pozostanie dalej blisko firmy jako jej doradca. Cieszymy się, że jego pomysły dalej będą pomagały nam się rozwijać. Wsparcie Alberta Hendrikse będzie niezwykle ważne. Jego motto to: "Sukces osiągamy wszyscy razem”. Zorientowanie na pracowników oraz Klientów Nijhof-Wassink to jedna z wartości, które są dla nas najważniejsze. Stale troszczymy się, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, przywiązując również wielką wagę do bezpieczeństwa. Albert Hendrikse zwraca również uwagę na wyzwania, jakim będziemy musieli sprostać najbliższych latach. Zaliczyć do nich możemy konieczność dostosowania warsztatów do wymogów paliwa LNG, które będzie coraz popularniejsze ze względu na zaostrzające się normy ekologiczne dla pojazdów ciężarowych. Konieczne również będzie dalsze inwestowanie w działy IT i HR: “Tak naprawdę te dwa filary, nierozerwalnie związane z pożądaną jakością, całkowicie odmieniły naszą organizację” - przyznaje Albert Hendrikse. Przyszłość wymaga od nas ciągłego rozwoju, jednak czujemy się przygotowani do nadchodzących zmian, szczególnie z takim doradcą jak Albert. Dziękujemy Ci za te 13 lat i życzymy wszystkiego dobrego na emeryturze!
Więcej

20/08/2018

Rozbudowa serwisu w Karskach

Od otwarcia w 2013 roku notujemy ciągły wzrost zapotrzebowania na usługi serwisu w Karskach koło Ostrowa Wlkp. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom Klientów postanowiliśmy więc poprawić dostępność tego serwisu poprzez jego rozbudowę. Do końca bieżącego roku zostaną uruchomione trzy dodatkowe przejazdowe stanowiska naprawcze. W tym powstanie stanowisko Josam do prostowania ram i kabin oraz wewnętrzna myjnia.
Więcej

24/07/2018

Herman i Jenny Nijhof – Diamentowa Para !

W ubiegłym tygodniu w Kutnie gościliśmy rodzinę Państwa Nijhof. Herman obchodził swoje osiemdziesiąte drugie urodziny, a wraz ze swoją żoną Jenny świętowali sześćdziesiątą rocznicę ślubu.
Więcej

11/06/2018

NACZEPOMANIA 2018

W dniach 7 - 8.06, jako Nijhof-Wassink oraz Nowa Lease, mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu plenerowym - NACZEPOMANIA 2018. Dwudniowe spotkanie skupiło w Łodzi producentów naczep, pojazdów ciężarowych, producentów osprzętu do "ciężkich" pojazdów, jak również firmy oferujące usługi wspomagające sektor transportu ciężarowego. Przy pięknej słonecznej pogodzie, miliśmy okazję spotkać się z naszymi Klientami z rejonu centralnej Polski i w plenerowym klimacie wymienić opinie produktowe oraz podyskutować w tematyce transportu ciężarowego.
Więcej

05/06/2018

Renault Trucks Aftersales – Wiosna / Lato 2018

W naszych serwisach Renault Trucks staramy się ciągle ulepszać naszą ofertę produktów. Ważne jest dla nas oferowanie naszym Klientom pełnego zakresu produktów najwyzszej jakości w najlepszej cenie. Specjalna oferta LATO 2018 obowiązuje w okresie 01.05 - 31.08.2018.
Więcej

17/05/2018

Oferta sezonowa Wiosna – Lato 2018

Wiosna - Lato 2018 - Oferta sezonowa serwisów Volvo Sprawdź nasze nowe niższe ceny !
Więcej

20/04/2018

Volvo Driver Challenge 2018

W dniu 13 kwietnia w oddziale Nijhof-Wassink w Tarnowie Podgórnym odbyły się eliminacje Volvo Driver Challenge 2018.
Więcej

13/02/2018

RENAULT TRUCKS – POJAZDY ELEKTRYCZNE OD 2019 ROKU

Bazując na ponad 10-letnim doświadczeniu w testach pojazdów w pełni elektrycznych w warunkach rzeczywistych eksploatacji w firmach partnerskich, RENAULT TRUCKS ogłasza wprowadzenie do sprzedaży gamy pojazdów elektrycznych w 2019 roku. Pojazdy te w 100% elektryczne, przeznaczone do pracy w obszarze miejskim i podmiejskim, będą produkowane seryjnie w fabryce Renault Trucks Blainville-sur-Orne (departament Calvados w Normandii).
Więcej

22/01/2018

Zwycięstwo w kategorii Sprzedaż Kontraktów Serwisowych

Wyróżnieniom dla załogi Nijhof-Wassink nie ma końca ! Tym razem, dwaj nasi koledzy zostali uhonorowani dyplomami w kategoriach sprzedaży kontraktów serwisowych.
Więcej

19/01/2018

Norbert Marciniak – Przedstawiciel Handlowy Volvo Trucks w roku 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Norbert Marciniak - Specjalista ds. Sprzedaży z naszego oddziału w Karskach został zwycięzcą w kategorii: Sprzedaż nowych pojazdów sieci agencyjnej Volvo Trucks w roku 2017. Serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania !!!
Więcej

19/01/2018

SERWIS W KUTNIE PONOWNIE DEALEREM ROKU VOLVO TRUCKS

Z radością informujemy, że nasz serwis Volvo, Nijhof- Wassink Kutno ponownie został nagrodzony otrzymując tytuł "Dealer of the year 2017" Volvo Trucks w Polsce.
Więcej

20/12/2017

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  https://www.facebook.com/nijhofwassinkpolska/videos/1543363965710610/…
Więcej

24/11/2017

Andrzejki Nijhof-Wassink i Krone

17 listopada Nijhof-Wassink oraz KRONE mięli zaszczyt gościć naszych zacnych Gości na spotkaniu Andrzejkowym.
Więcej

14/11/2017

Andrzejki 2017

W piątek 10 listopada 2017 roku, po raz kolejny pracownicy Nowa Lease oraz Nijhof-Wassink Oddział Karski, mieli zaszczyt gościć naszych zacnych Klientów podczas kolacji Andrzejkowej. Po raz kolejny w Hotelu Kristoff, mieliśmy okazję raczyć się smakowitymi daniami oraz trunkami.
Więcej

03/11/2017

1000-ny ciągnik siodłowy Volvo

Ciekawa Historia ! 15 lat temu 14 września 2002 roku w trzydziestym piątym roku swojej działalności, firma Nijhof-Wassink B.V w Holandii odebrała swój tysięczny ciągnik siodłowy Volvo. Uroczyste przekazanie samochodu nr 1000 przez szefów Volvo Trucks było wielkim świętem z uroczystymi gratulacjami i podziękowaniami.
Więcej

19/10/2017

ECO DRIVING z Nowa Lease…

Klienci Nowa Lease oraz Nijhof-Wassink mieli okazję poczuć adrenalinę toru wyścigowego. Spotkaliśmy się na Torze Łódź, gdzie odbyło się krótkie teoretyczne szkolenie z bezpiecznej jazdy, następnie jazdy praktyczne w grupach a na finał okazja spotkania się z GOSĆIEM SPECJALNYM - Krysztofem Hołowczycem.
Więcej

02/10/2017

25-lecie Wielkopolskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej w Poznaniu

Dnia 9 września dział sprzedaży Nijhof-Wassink wspólnie z działem podwozi Renault Truck wziął udział w festynie urodzinowym zorganizowanym z okazji 25-lecia Wielkopolskiej Giełdy Rolno-Ogrodniczej w Poznaniu.
Więcej

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x