„Andrzejkowe” podsumowanie roku !

25/01/2017

W czwartek 17 listopada Hotel Kristoff w Łaszkowie koło Kalisza ugościł naszych szanownych Klientów z okazji  imprezy „Andrzejkowej”. Inicjatorami corocznych spotkań jest Nijhof-Wassink oraz Nowa Lease.

„Andrzejkowe” podsumowanie roku !

Spotkania „Andrzejkowe” stały się stałym punktem w kalendarzach naszych zacnych Klientów.

Od 2013 roku, kiedy to wystartowaliśmy jako Nijhof-Wassink z nowym Oddziałem w Karskach, w okresie jesiennym spotykamy się z naszymi Partnerami w celu podsumowania roku, podziękowania za dokonane transakcje aby w miłej luźnej atmosferze spędzić kilka godzin na konwersacjach.

Tegoroczne spotkanie było czwartym z kolei i miało tym razem nieco inny charakter.Pierwsze spotkania pozwalały nam poznać się wzajemnie.My jako załoga nowego Oddziału (serwis, magazyn, dział sprzedaży, Nowa Lease) i oczywiście Klienci, którzy również mieli okazję zobaczyć z kim będą współpracować.

Owe spotkania miały nieoceniony wkład w zbudowanie nowych więzi oraz odbudowanie tych, które w ostatnich latach nieco wygasły.

W tym roku mieliśmy okazję nagrodzić naszych Klientów statuetkami AMBASADORA. Z grona naszych zacnych Partnerów wytypowaliśmy grupę 8 przedsiębiorstw, które otrzymały takowe wyróżnienie:

Firma SZALKOWSKI, GAMEX, BIREX, MIELCZAREK, MATEX, CHENCZKE LOGISTIC, BIELAK i AGRIKORDI TRANS.

Wszystkie wyżej wymienione firmy otrzymały tytuł naszego AMBASADORA.

W sumie od momentu otwarcia naszego Oddziału w Karskach, nasi Ambasadorzy zdecydowali się zakupić w Nijhof-Wassink i leasingować w Nowa Lease prawie 60 jednostek transportowych. Nasi Ambasadorzy cenią sobie nasze zaangażowanie, nasze elastyczne podejście do ich zindywidualizowanych potrzeb. Staramy się zapewnić im jak najlepsze warunki do skupienia się na priorytetach biznesowych. Chcąc im podziękować, nie pozostało nam nic innego, jak wyróżnić statuetką i mianem naszego AMBASADORA. Ciekawostką jest to, że sama statuetka wykonana została z jednego z elementów ciągnika siodłowego i jak się okazało, nie była to łatwa łamigłówka do rozwiązania.

Wieczór obfitował w wiele atrakcji: mieliśmy okazję oglądać magię w wykonaniu iluzjonisty – Przemysława Lieske, jak również przenieść się w klimat amerykańskiego kasyna i oddać się żądzy hazardu (oczywiście jedynie za wirtualną walutę).

Obsługa Hotelu Kristoff po raz kolejny ugościła nas przepyszną strawą oraz zacnymi trunkami.

Wielu z gości planuje już spotkanie za rok 🙂

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x