ECO DRIVING z Nowa Lease…

19/10/2017

Klienci Nowa Lease oraz Nijhof-Wassink mieli okazję poczuć adrenalinę toru wyścigowego.
Spotkaliśmy się na Torze Łódź, gdzie odbyło się krótkie teoretyczne szkolenie z bezpiecznej jazdy, następnie jazdy praktyczne w grupach a na finał okazja spotkania się z GOSĆIEM SPECJALNYM - Krysztofem Hołowczycem.

ECO DRIVING z Nowa Lease…

Jeśi rajdowy TOP Kierowca to i jazdy rajdowymi samochodami, które dały wiele wrażeń i emocji.
Za ciepłą strawę zadbała łódzka GASTROMACHINA, w wybór i rodzaje serwowanych hamburgerów zaskoczyły wszystkich obecnych.

Na torze oczywiście było obecne Volvo FH. Firma AGROMEX Józef Maj zaprezentowała jeden z ostatnio odbieranych ciągników siodłowych, finansowany przez Nowa Lease.
Mieliśmy również okazję przetestować samochody osobowe marki Volvo, dostarczone przez firmę KARLIK z Poznania a za fachową obsługę i informację zadbał dział sprzedaży z oddziału firmy KARLIK z Baranowa.

Po wielu atrakcjach w plenerze udaliśmy się do hotelu Double Tree by Hilton w Łodzi, gdzie w klubowej kameralnej atmosferze, mieliśmy okazję wysłuchać prelekcji Pana Krzysztofa Hołowczyca.
Przy obficie zastawionych stołach i zacnych trunkach wieczór upłynął na dzieleniu się wrażeniami z całego „motoryzacyjnego” dnia.
Mamy nadzieję że nabyta wiedza na torze przyda się wszystkim naszym Gościom a przemierzane codziennie kilometry będą bardziej bezpieczne.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x