Nagrody IRU dla naszych Kierowców

07/06/2017

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku transportowym już 27 lat. W firmie zatrudniamy około 130 kierowców przewożących towary w transporcie krajowym i międzynarodowym. W 2015 złożyliśmy 13 wniosków o wyróżnienie naszych kierowców Honorowymi Odznaczeniami i Dyplomami IRU (International Road Transport Union).

Nagrody IRU dla naszych Kierowców

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. funkcjonuje na polskim rynku transportowym już 27 lat.

W firmie zatrudniamy około 130 kierowców przewożących towary w transporcie krajowym i międzynarodowym. W 2015 złożyliśmy 13 wniosków o wyróżnienie naszych  kierowców Honorowymi Odznaczeniami i Dyplomami IRU (International Road Transport Union).

Wyróżnienie IRU może otrzymać kierowca, który:
nieprzerwanie pracuje w zawodzie co najmniej 20 lat, w tym samym przedsiębiorstwie ponad 5 lat, przejechał minimum 1 000 000 km, nie spowodował z własnej winy poważnego wypadku przez ostatnie 20 lat i w ciągu ostatnich 5-ciu lat nie popełnił poważnego wykroczenia przeciwko obowiązującym przepisom.

Nasi kierowcy w transporcie wykazują się zróżnicowanym stażem pracy.
W swoich wnioskach zamieściliśmy nazwiska  tych kierowców , którzy tylko w firmie Nijhof-Wassink wykazali się minimum dwudziestoletnim stażem pracy. Z całą pewnością,  dzięki temu zabiegowi, nagrody stały się jeszcze bardziej wyjątkowe i elitarne .

Wszystkie nasze wnioski zostały rozpatrzone pozytywnie i uhonorowani zostali: Bogusław Gołębiewski, Krzysztof Mielniczuk, Piotr Matlęga, Andrzej Banasiak, Bogdan Tomaszewski, Krzysztof Matusiak, Krzysztof Stasiak, Mirosław Gołębiewski, Paweł Budzałek, Roman Połtorak, Stefan Szymanski, Wojciech Gornik, Zbyszek Banachowicz.

Ze względu na charakter wykonywanej pracy nagrody wręczane są w trzech terminach.
W dniu 25.04.2017 spotkaliśmy się z ; Andrzejem Banasiakiem, Mirosławem Gołębiewskim, Pawłem Budzałkiem, Romanem Półtorakiem i Zbyszkiem Banachowiczem.

Wręczenie nagród poprzedzone było wystąpieniem Dyrektora Wykonawczego Nijhof-Wassink Sp. z o.o Maciej Pinczaka, który powitał licznie przybyłych gości , pracowników firmy oraz przedstawił cel tego uroczystego spotkania, który dla wyróżnionych kierowców do samego końca utrzymywany był w tajemnicy..
Następnie głos zabrał przedstawiciel ZMPD pan Gerard Kaczmarczyk, który przybliżył historię przyznawania nagród przez IRU i wyraził głębokie uznanie dla naszych kierowców za ich rzetelną i profesjonalną pracę.
Wręczono dyplomy i odznaczenia.
Jak powiedział Roman Półtorak : ”Cel spotkania był niespodzianką. Zostałem bardzo miło zaskoczony tym wyróżnieniem„.

Nagrodę, gratulacje i ilość osób zgromadzonych odebrał bardzo pozytywnie. To ważne, że tyle osób potrafiło docenić jego pracę. W dzisiejszych czasach pozostaje niewiele miejsca na tak liczne spotkania w gronie współpracowników.
W najbliższym czasie planujemy w  równie uroczystej atmosferze wręczyć dyplomy pozostałym kierowcom.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x