Spotkanie z Klientami Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej

02/03/2016

Od ponad roku serwis Nijhof-Wassink Sp. z o.o. w Nowej Wsi Wielkiej posiada autoryzację Renault Trucks. Wprowadzenie nowej marki to szansa ale przede wszystkim zobowiązanie. Aby to zobowiązanie coraz lepiej wypełniać chcieliśmy poznać wrażenia naszych Klientów z dotychczasowej współpracy, tak żeby dopasować nasze oferty, procedury i jakość do ich potrzeb i oczekiwań.

Spotkanie z Klientami Renault Trucks w Nowej Wsi Wielkiej

W związku z powyższym, dnia 16 marca 2016 r. zorganizowaliśmy spotkanie w oddziale w Nowej Wsi Wielkiej, na którym przedstawiliśmy pracowników oraz zobowiązania serwisu wobec Klientów, wysłuchaliśmy opinii, uwag i potrzeb Klientów w zakresie działalności serwisu, przedstawiliśmy nowe oferty, Pakiety Serwisowe w tym 5+, promocyjne oferty finansowania Nowa Lease Sp. z o.o., oferty kontraktów serwisowych Reference i Excelence a także innowacyjny system telematyki Opti Fleet.

W spotkaniu oprócz Klientów i przedstawicieli Nijhof-Wasink Sp. z o.o. oraz Nowa Lease Sp. z o.o. uczestniczyli przedstawiciele centrali Renault Trucks w Polsce.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za przybycie i żywimy nadzieję na dalszą owocną i satysfakcjonującą współpracę.

 

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x