Zmiana warty w Zarządzie Grupy Nijhof-Wassink

17/12/2018

Wraz z początkiem nowego roku Albert Hendrikse, członek Zarządu Grupy Nijhof-Wassink, przechodzi na zasłużoną emeryturę po 13 latach spędzonych w firmie. To dobra okazja, by spojrzeć jak w tym czasie zmieniła się nasza firma, a także jakie wyzwania stoją przed nami w przyszłości.

Albert rozpoczął pracę dla Nijhof-Wassink w 2005 roku, gdy Grupa zatrudniała 500 pracowników. Na koniec roku 2018 będzie nas razem już ponad 1150 osób, co jest zasługą również jego działań. Cała branża w tym czasie bardzo się rozwinęła.
Pomimo przejścia na emeryturę, Albert pozostanie dalej blisko firmy jako jej doradca. Cieszymy się, że jego pomysły dalej będą pomagały nam się rozwijać.

Wsparcie Alberta Hendrikse będzie niezwykle ważne. Jego motto to: "Sukces osiągamy wszyscy razem”. Zorientowanie na pracowników oraz Klientów Nijhof-Wassink to jedna z wartości, które są dla nas najważniejsze. Stale troszczymy się, aby świadczone przez nas usługi były najwyższej jakości, przywiązując również wielką wagę do bezpieczeństwa.

Albert Hendrikse zwraca również uwagę na wyzwania, jakim będziemy musieli sprostać najbliższych latach. Zaliczyć do nich możemy konieczność dostosowania warsztatów do wymogów paliwa LNG, które będzie coraz popularniejsze ze względu na zaostrzające się normy ekologiczne dla pojazdów ciężarowych. Konieczne również będzie dalsze inwestowanie w działy IT i HR: “Tak naprawdę te dwa filary, nierozerwalnie związane z pożądaną jakością, całkowicie odmieniły naszą organizację” - przyznaje Albert Hendrikse.

Przyszłość wymaga od nas ciągłego rozwoju, jednak czujemy się przygotowani do nadchodzących zmian, szczególnie z takim doradcą jak Albert. Dziękujemy Ci za te 13 lat i życzymy wszystkiego dobrego na emeryturze!

Zmiana warty w Zarządzie Grupy Nijhof-Wassink

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x