DEALER VOLVO I RENAULT TRUCKS – NASZA GRUPA

KIM JESTEŚMY

KIM JESTEŚMY

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. stanowi część Grupy Nijhof-Wassink zatrudniającej ok. 1 100 osób w całej Europie. Jesteśmy specjalistami w wielu dziedzinach, ale przede wszystkim prezentujemy się jako dealer samochodów ciężarowych Volvo oraz Renault Trucks.

Ciężarówki Volvo sprzedajemy w Centralnej Polsce w pięciu nowoczesnych oddziałach, które znajdują się w: Kutnie, Tarnowie Podgórnym, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej oraz w Karskach; natomiast nasze ciężarowe Renault można znaleźć w oddziałach w Tarnowie Podgórnym i Nowej Wsi Wielkiej.

Jesteśmy znani również jako NIJWA – dealer samochodów ciężarowych Volvo ze Wschodniej Holandii, z siedzibami w Rijssen, Zwolle, Beilen, Groningen, Hengelo, Veendam oraz Veenoord. Więcej informacji znajdziesz na: www.nijwa.nl.

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

NASZA DZIAŁALNOŚĆ

Nie ograniczamy się jedynie do sprzedawania samochodów marek Volvo Trucks i Renault Trucks. Od ponad 20 lat świadczymy usługi leasingowe w Polsce w ramach naszej spółki Nowa Lease.

Sukcesywnie rozwijamy swoją działalność, więc chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów w 2014 roku, w Kutnie stworzyliśmy Centrum Samochodów Używanych.

Nijhof-Wassink to również międzynarodowe firmy transportowe. Przez lata zdobywaliśmy wiedzę w zakresie transportu, dlatego zdążyliśmy poznać wszelkie przeszkody i możliwości rozwoju, z którymi może zetknąć się przewoźnik.

Nijhof-Wassink, Twój partner w transporcie!

Obszary działalności

Poznaj główne obszary działalności Grupy Nijhof-Wassink.

1

DEALER POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH W POLSCE

W kraju nad Wisłą jesteśmy głównym sprzedawcą samochodów ciężarowych Volvo w Polsce Centralnej, ponadto obsługujemy aż pięć nowoczesnych warsztatów– w Kutnie, Karskach, Rzgowie, Nowej Wsi Wielkiej i Tarnowie Podgórnym – w ostatnich dwóch prowadzimy także sprzedaż oraz serwis Renault Trucks.

2

LOGISTYKA MIĘDZY-
-NARODOWA

Grupa posiada oddziały w Holandii, Niemczech, Polsce, Belgii i na Węgrzech. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.
http://www.nijhof-wassink.com/

3

PLANOWANIE
I WSPARCIE MAGAZYNOWE

Nijhof-Wassink potrafi sprostać niemal każdemu wyzwaniu logistycznemu, zarówno we własnych terminalach jak i u Klienta. Dysponujemy wieloma magazynami i silosami na terenie całej Europy, w których pakujemy i przeładowujemy granulaty, materiały sypkie oraz pakowane towary niebezpieczne (ADR). Zajmujemy się również sprawami administracyjnymi, w tym m.in. krajowymi odprawami celnymi towarów w imporcie oraz eksporcie.

4

DEALER POJAZDÓW CIĘŻAROWYCH W HOLANDII

Jesteśmy głównym sprzedawcą samochodów ciężarowych Volvo i Renault Trucks w północnej i wschodniej Holandii. W kraju tulipanów prowadzimy oddziały w Zwolle, Rijssen, Hengelo, Beilen, Groningen, Veendam i Veenord.

NASZE WARTOŚCI

Zobacz, co jest dla nas naprawdę ważne i jakimi głównymi wartościami kierujemy się podczas naszej codziennej pracy.

1

Dostarczanie usług na najwyższym poziomie

Kładziemy ogromny nacisk na bezpieczeństwo zarówno dla Klientów jak i otaczającego nas środowiska. Jakość jest dla nas priorytetem – wiemy, że poczucie komfortu i dbałość o każdy szczegół ułatwia pracę każdemu człowiekowi.

2

Stawianie ludzi na pierwszym miejscu

To właśnie wspomniany człowiek jest dla nas na piedestale. Wszyscy gramy do tej samej bramki, razem tworząc drużynę. Jesteśmy jednym, wielkim zespołem, który wspiera się w każdym możliwym momencie.

3

Praca na sprzęcie najwyższej jakości

Mamy świadomość, że technologia jest po to, aby ułatwić pracę naszemu zespołowi. Dokładamy wszelkich starań, żeby nasi pracownicy ciągle się rozwijali, pracując na sprzęcie najwyższej jakości. To samo tyczy się naszych produktów – Klient musi mieć świadomość, że użytkuje najnowocześniej techniki.

4

Partnerstwo

Nie chcemy burzliwych związków, pragniemy stabilizacji i długofalowej współpracy z Klientem na każdym szczeblu. Zależy nam na porozumieniu w długiej perspektywie czasowej, wzajemnym wsparciu oraz przyjacielskich relacjach.

5

Misja

Jesteśmy międzynarodowym dostawcą usług logistycznych i skupiamy się głównie na frontach transportowych: materiały sypkie i płynne luzem dla przemysłu chemicznego, dystrybucja paliw i pasz zwierzęcych. Przewozimy towary naszych Klientów transportem drogowym, wodnym i koleją lub kombinacją tych rozwiązań.

6

Wizja

Naszym zadaniem jest tworzenie wydajnych usług logistycznych z wykorzystaniem naszych strategicznych lokalizacji w całej Europie. Chcemy świadczyć wszelkie możliwe usługi logistyczne dla naszych Klientów do chwili, gdy staniemy się dla nich jedynym kontaktem z logistyką.

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x