Renault K - 380-520 KM EURO 6

Silny. Doświadczony. Lubi wyzwania.

Bagaż doświadczeń

Gotowy do najtrudniejszych zadań i największych poświęceń. Wzbogacony o zakres maksymalnego momentu obrotowego powiększony o 20%. Gwarancja solidności i pewność wykonania.

Ciężka artyleria

Ciężka artyleria

Przeznaczony do zadań specjalnych, wzbogacony o nowy silnik EURO, wyposażony w wysokiej wartości nośność techniczną. Renault K to doskonałe narzędzie pracy zapewniające komfort w kabinie kierowcy dzięki ergonomicznemu stanowisku pracy.

Wszystko na widoku

Sposób wykonania przedniej szyby i lusterek bocznych zapewnia optymalną widoczność. Poszczególne światła zapewniają maksymalne bezpieczeństwo w każdych warunkach i w każdym otoczeniu

Gotowy do drogi

Nową gamę pojazdów Renault Trucks zaprojektowano z wytrzymałych elementów, podzespołów oraz rozwiązań konstrukcyjnych, które pozytywnie przeszły rygorystyczne testy.

Na każde warunki

Podwozie, kabina, układ napędowy: wszystkie elementy zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić jak najbardziej efektywną pracę w skrajnie niesprzyjających warunkach. niesprzyjających warunkach.

Jakość, którą docenisz

Stworzone do pokonywania przeszkód, pojazdy z gamy K, gwarantują doskonałą trakcję w każdym terenie. Precyzja układu kierowniczego i mały promień zawracania skutkują doskonałą zwrotnością.

Z myślą o kierwocy

„Szerokość kabiny z przodu została zmniejszona, aby zwiększyć zwrotność pojazdu. Ponadto modele gamy K gwarantują kierowcom wyjątkowy komfort pracy i odpoczynku w nowej kabinie.

Jak drugi dom

Nowe kabiny mają niezależne ogrzewanie, z równomiernym rozprowadzaniem powietrza oraz wiele praktycznych schowków, umieszczonych nad konsolą oraz w części wydzielonej na odpoczynek kierowcy.

Praktyczna

Łatwiejszy dostęp do kabiny i zabudowy ułatwi codzienną pracę kierowcy i obsługę pojazdu. Pojazdy gamy K to doskonałe narzędzie pracy, które zwiększa efektywność.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Maciej Mansfeld

Maciej Mansfeld

Dyrektor Operacyjny

Skontaktuj się z moim kolegą
z jednego z naszych dwóch oddziałów

Nowa Wieś Wielka k/Bydgoszczy

ul. Zakładowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka

Tel. 24 35 70 200
Fax 24 35 70 201

Więcej informacji

Tarnowo Podgórne k/Poznania

ul. Krucza 2
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 24 35 70 300
Fax 24 35 70 301

Więcej informacji

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x