Renault T - 440 - 520 KM EURO 6 HIGH

Skuteczny. Efektywny. Prawdziwy długodystansowiec.

Niezawodny specjalista

Jeśli zdecydujesz się na model Renault T 440-520 KM, możesz mieć pewność, że dostajesz więcej niż tylko samochód ciężarowy. Niskie zużycie paliwa oraz mocny i niezawodny silnik o maksymalnej ładowności to idealne połączenie na drodze do sukcesu.

Gwarancja bezpieczeństwa

Gwarancja bezpieczeństwa

Dalekobieżny pojazd będący zapewnieniem poczucia komfortu i bezpieczeństwa. Niezawodny w każdym calu, odporny na każde zadanie Renault T 440-520 KM to gwarancja długiej i efektywnej eksploatacji i przystosowanie do każdych warunków.

Duma każdego kierowcy

Duma każdego kierowcy

Wyprofilowana tablica rozdzielcza pozwala kierowcy mieć w zasięgu ręki wszystkie elementy sterowania. Dzięki automatycznym urządzeniom kierowca może się skoncentrować na swoim zadaniu.

Wyjątkowa wygoda

Wyjątkowa wygoda

Komfortowa kabina i ergonomiczne stanowisko pracy to tylko nieliczne zalety tego modelu, tworzące z Renault T 440-520 KM idealne narzędzie pracy dla każdego kierowcy.

Nowy układ napędowy

Z nowym, ulepszonym układem napędowym z silnikiem spełniającym Euro 6 oszczędzasz aż 10,9% na zużyciu paliwa, pod tym względem jest to praktycznie najlepsza oferta na rynku.

Sprawdzona jakość

Renault T 440-520 KM przetrwał wiele rygorystycznych testów eksploatacyjnych – w rzeczywistych i skrajnych warunkach, udowadniających jego niezawodność i stałość.

Nowa kabina

Model Renault T 440-520 KM wyposażony został w nową kabinę. Ma ona większą pojemność, liczne schowki i sporą przestrzeń przeznaczoną na odpoczynek dla kierowcy.

Wygodne leżanki

Kabina modelu posiada leżankę, z możliwością poszerzenia do 80cm oraz górną, składaną leżankę, która może posłużyć jako dodatkowa przestrzeń do przechowywania rzeczy.

Praktycznie wyposażona

Cicha, 40 lub 24 litrowa lodówka, liczne schowki nad konsolą z 5 komorami, w tym jedna z nich zamykana na klucz. Pilot zdalnego sterowania, wielofunkcyjny i bezprzewodowy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Maciej Mansfeld

Maciej Mansfeld

Dyrektor Operacyjny

Skontaktuj się z moim kolegą
z jednego z naszych dwóch oddziałów

Nowa Wieś Wielka k/Bydgoszczy

ul. Zakładowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka

Tel. 24 35 70 200
Fax 24 35 70 201

Więcej informacji

Tarnowo Podgórne k/Poznania

ul. Krucza 2
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 24 35 70 300
Fax 24 35 70 301

Więcej informacji

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x