Renault C – 250 – 320 KM EURO 6 CAB 2,3 M

Pewny. Bezpieczny. Ekspert od efektywnej pracy.

Lider osiągów

Stawiający kierowcę na piedestale sprawia, że po najtrudniejszym terenie poruszasz się z gracją rodem z czerwonego dywanu. Odporny na przeciwności losu, przeznaczony do zadań specjalnych, mistrz w swojej kategorii.

Odporny na wszystko

Odporny na wszystko

Całkowicie stalowy zderzak i narożniki, kratki ochronne świateł czy też rozszerzona oferta wzmocnień podłużnicy, czynią Renault C 250-320 niemal niezniszczalnym, niesamowicie solidnym pojazdem odpornym na uszkodzenia.

Niezawodny

Komfortowy dla najbardziej wymagających użytkowników, gotowy do najtrudniejszych wyzwań, dla którego kurz i brud to nudna codzienność i szara rzeczywistość. Do tego modernistycznie zaprojektowany, bijący pewnością siebie.

Dla efektywnej pracy

Zbiorniki i obręcze aluminiowe, hamulce tarczowe, most tandem z przełożeniem bezpośrednim: dzięki zoptymalizowanej masie własnej, Renault Trucks C zapewnia doskonałą ładowność. Zastosowane rozwiązania techniczne ułatwiają montaż zabudów i skracają czas tych operacji.

Nowy silnik Euro 6

Technologie wybrane przez Renault Trucks do nowych silników Euro 6 gwarantują oszczędność paliwa i doskonałe osiągi dzięki silnikowi DTI 13. Najważniejsze zalety pozwalające zwiększyć rentowność.

Nokautuje konkurencję

Modele z gamy C posiadają silnik DTI 8, a zakres maksymalnego momentu obrotowego o 20% większy niż ten oferowany w konkurencyjnych rozwiązaniach.

Bezpieczeństwo

Drzwi uchylane pod kątem 85° ułatwiają wejście do kabiny, natomiast stopnie antypoślizgowe znajdujące się z przodu pojazdu pomagają w prosty sposób dostać się do przedniej szyby.

Dla mistrzów kierownicy

Ergonomiczna kierownica z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach zapewnia kierowcy idealną pozycję do jazdy. Główny kolorowy wyświetlacz o dużej przekątnej podaje informacje o stanie pojazdu w sposób intuicyjny.

Wszystko pod ręką

Na kierownicy znajdują się między innymi przyciski do telefonu i nawigacji po menu. Z myślą o komforcie kierowcy zamieszono także przyciski umożliwiające dostosowanie położenia siedzenia do potrzeb prowadzącego pojazd.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Maciej Mansfeld

Maciej Mansfeld

Dyrektor Sprzedaży

Skontaktuj się z moim kolegą
z jednego z naszych dwóch oddziałów

Nowa Wieś Wielka k/Bydgoszczy

ul. Zakładowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka

Tel. 24 35 70 200
Fax 24 35 70 201

Więcej informacji

Tarnowo Podgórne k/Poznania

ul. Krucza 2
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 24 35 70 300
Fax 24 35 70 301

Więcej informacji

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x