Nowe Renault D 3,5-7,5 EURO 6 CAB 2M

Komfortowy. Bezpieczny. Rekordowo pojemny.

Hegemon z klasą

Pojazd z jedną z największych ładowności na rynku z ogromną pojemnością paliwa i z mechaniczną, sześciobiegową skrzynią biegów. Absolutny hegemon transportu zapewniający komfort prowadzenia i gwarancję bezpieczeństwa.

Mistrz w swoim fachu

Mistrz w swoim fachu

Mimo swojej ogromności i hegemonicznych kształtów Renault D 3,5 – 7,5 T wyposażony w silnik EURO 6 to nadal samochód, który poradzi sobie także w miejskich warunkach. Co niezwykle ważne, wśród aut o podobnych parametrach zapewnia najlepszą możliwą widoczność, co czyni go wyjątkowym.

Najlepszy wśród swoich

Opracowany w oparciu o nowe technologie, w tym nowe silniki, ten model jest doskonałym przykładem potężnej maszyny, która odnajdzie się także w mieście. Ogromna ładowność nie odbiera mu nowoczesnego wyglądu i urokliwego stylu.

Na miarę

Podczas zakupu można zdecydować o materiale z którego składać się będzie m.in. zderzak pojazdu tak aby dopasować go do zakładanych warunków drogowych. Bo bezpieczeństwo i komfort kierowców stawiamy zawsze na pierwszym miejscu.

Niskie zużycie paliwa

Pojazdy Renault gamy D posiadają nowy napęd z silnikiem, który spełnia Euro 6. Oszczędność w zużyciu paliwa liczy 10,9%, co daje najlepszy wynik na tle konkurencyjnych trucków.

Wygodny w prowadzeniu

Zmniejszony promień zawracania oraz zmniejszona szerokość kabiny z przodu ułatwia manewrowanie, gwarantując kierowcy bezpieczne poruszanie się po terenach zabudowanych.

Na codzienną podróż

Kabina zaprojektowana z myślą o codziennej pracy kierowcy posiada także wygodne, antypoślizgowe stopnie w stylu schodów ułatwiające korzystanie z nich.

Komfort w pracy

W nowych pojazdach Renault gamy D jest łatwy dostęp do kabiny oraz przedniej szyby, co usprawnia codzienną pracę kierowcy oraz obsługę pojazdu.

Regulowana kierownica

Pojazd posiada kierownicę pneumatyczną, regulowaną na dwóch płaszczyznach, dzięki czemu kierowca może ją dopasować do pozycji w jakiej się znajduje.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Maciej Mansfeld

Maciej Mansfeld

Dyrektor Operacyjny

Skontaktuj się z moim kolegą
z jednego z naszych dwóch oddziałów

Nowa Wieś Wielka k/Bydgoszczy

ul. Zakładowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka

Tel. 24 35 70 200
Fax 24 35 70 201

Więcej informacji

Tarnowo Podgórne k/Poznania

ul. Krucza 2
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 24 35 70 300
Fax 24 35 70 301

Więcej informacji

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x