Nowe Renault D WIDE 250-320 KM EURO 6 CAB 2,3 M

Ekonomiczny. Kompaktowy. Dobry w każdych warunkach.

Silny i dynamiczny

Pojazd dystrybucyjny, sprawdzony w każdych warunkach, zaprojektowany według najnowszych technologii. Przysposobiony w ekonomiczny silnik, oferowany także paliwom alternatywnym. Dodatkowo wyposażony w aerodynamiczną kabinę posiadającą opływowy kształt.

Sprawdzona trwałość

Sprawdzona trwałość

Pojazd Renault D WIDE 250-320 KM testowano w rzeczywistych warunkach, poddając go faktycznym możliwym zjawiskom atmosferycznym i niestandardowych drogach by zapewnić kierowcom gwarancję bezpieczeństwa.

Opłacalna decyzja

Nowe pojazdy Renault zostały stworzone przy użyciu najnowszych i sprawdzonych technologii z myślą o jak najmniejszym zużyciu paliwa i rentowności modeli.

Na każdą drogę

Kierowca ma do wyboru standardowy zderzak z tworzywa sztucznego lub wersję zderzaka w całości ze stali do trudniejszych warunków drogowych.

Wielki ale przemyślany

Zmniejszony promień zawracania, mały zwis przedni i kompaktowa kabina, to parametry pojazdów gamy D pozwalające przecisnąć się przez każdą uliczkę, gdzie liczy się każdy centymetr i łatwo dotrzeć do najbardziej zatłoczonych stref miasta.

Stabline i praktyczne

Tylne zawieszenia pneumatyczne zapewniają kierowcom większą stabilność i zdecydowanie lepszą ochronę przewożonych towarów.

Komfort podczas jazdy

Nowe fotele zaprojektowano z myślą o poprawie komfortu. Dzięki licznym schowkom, wszystko potrzebne do efektywnej pracy jest na wyciągnięcie ręki.

Na długie trasy

Schowki nad konsolą, pod leżanką oraz w innych miejscach, specjalnie z myślą o wygodnie. Dostępne są także uchwyty do telefonu oraz obszerna lodówka.

Dostępność

W nowych pojazdach Renault D WIDE 250-320 KM masz wszystkie przyciski pod ręką. Dzięki temu możesz mieć kontrolę podczas jazdy i bezpiecznie jechać do celu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Maciej Mansfeld

Maciej Mansfeld

Dyrektor Operacyjny

Skontaktuj się z moim kolegą
z jednego z naszych dwóch oddziałów

Nowa Wieś Wielka k/Bydgoszczy

ul. Zakładowa 1
86-060 Nowa Wieś Wielka

Tel. 24 35 70 200
Fax 24 35 70 201

Więcej informacji

Tarnowo Podgórne k/Poznania

ul. Krucza 2
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel. 24 35 70 300
Fax 24 35 70 301

Więcej informacji

Chcesz wiedzieć więcej?

Zostaw nam wiadomość w formularzu
- na pewno się do Ciebie odezwiemy!


Zachęcamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną. (rozwiń/zwiń treść)

x